Сейчас читаете:
РФ буде сіяти в Україні «передвиборчий гнів»
Время: 2 minutes read

РФ буде сіяти в Україні «передвиборчий гнів»

Росія готує новий масштабний інформаційний наступ на Україну у зв’язку з наближенням виборів.

Так вважає постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба.

Про це йдеться у колонці Кулеби, опублікованій в журналі «Новое время». Дипломат зазначає, що хоча в Україні не прийнято посилатися на пропагандистські Russia Today та Sputnik, РФ і без цього контролює в Україні достатньо каналів впливу.

Основними засобами нового наступу, за його словами, будуть спільноти в соцмережах, блогери, експерти, гучні розслідування, обвинувачення та сенсаційні факти. «Вони не будуть агітувати за російський порядок денний, а будуть різати суспільство на все більш тонкі шматки, щоб у нього не залишилося взагалі жодного цілісного порядку, що обєднує.

Росія буде сіяти передвиборний гнів, щоб у підсумку пожати ослаблену державу і суспільство. На руку їй буде грати злість, що накопичилася у нас від потоків негативу в новинах, нездійснених очікувань, війни всіх проти всіх і навіть пошуку у всьому “руки Кремля», — зазначив Кулеба.

На думку дипломата, протиставити цьому можна лише «подоланий гнів, збалансовану оцінку своєї країни, контроль над емоціями і критичне мислення».

«Завдання українців на найближчі два роки зрозуміле — пручатися внутрішнім і зовнішнім спробам змусити нас у стані гніву зробити помилковий вибір. Занадто висока буде його ціна», — підсумовує автор.

Джерело: УНІАН

Input your search keywords and press Enter.