Сейчас читаете:
У 2018 році Україна візьме участь у восьми міжнародних кінофестивалях
Время: 3 minutes read

У 2018 році Україна візьме участь у восьми міжнародних кінофестивалях

Заходи, спрямовані на просування України на міжнародних кіноринках, почнуться в лютому на 68-му Берлінському кінофестивалі.

Про це заявила виконавчий директор Української кіноасоціації Вікторія Ярмощук.

«Дуже важливо, що кіноіндустрія і Держкіно разом працюють над створенням кіно в Україні. Це триває вже другий рік, і ми бачимо результат. Кіно — це не тільки творчість, а й бізнес, велика індустрія. Тому важливо працювати не тільки спільно, а й за чітким планом. Саме тому ми продумали, в яких міжнародних кіноіндустріальний заходах Україні важливо брати участь. Тобто Український стенд у Берліні — це тільки перша ластівка «, — сказала Вікторія Ярмощук.

За її словами, після «Берлінале» заплановано спільними зусиллями організувати Українські стенди на Пекінському кінофестивалі в квітні, традиційно на Каннському кінофестивалі в травні, на фестивалі анімаційних фільмів в Ансі (Франція) в червні.

«Потім — Карлові Вари, кінець червня — початок липня. Вдруге в цьому році плануємо зробити стенд в Торонто. Наступний — фестиваль документальних фільмів в Амстердамі в листопаді. І на завершення року — на Baltic Event. Дуже сподіваємося, що у нас вистачить сил, ресурсів і натхнення ці стенди реалізувати «, — підкреслила Ярмощук.

Вона також назвала дати основних заходів, які відбудуться в рамках Європейського кіноринку, з 15 по 23 лютого, 68-го Берлінського міжнародного кінофестивалю, які проведуть Державне агентство України з питань кіно, Асоціація кіноіндустрії України і Українська кіноасоціація за підтримки громадської організації «Фонд Ігоря Янковського «.

«У Берліні протягом всіх 12 днів роботи Європейського ринку буде працювати Український стенд. 17 лютого відбудеться презентація» Discover Ukraine «в рамках» Соuntry Session «. Це презентація України іноземним продюсерам як кінематографічної локації, з арсеналом сучасних сервісів і виробничих потужностей. Ми готуємо презентацію, з якою виступить Пилип Іллєнко, яка розповість про те, що в Україні є такого, чого немає в інших країнах, яка повинна залучати іноземних кінопрофесіоналів і інвесторів до співпраці «, — сказала Ярмощук.

Виконавчий директор Української кіноасоціації також поінформувала, що 18 лютого відбудеться бізнес-ланч в рамках Со-production Market. А 19 лютого — українська вечірка з нагоди представлення українського кіно в рамках Берлінського міжнародного кінофестивалю.

Ярмощук також нагадала, що в цьому році і в наступному в Україну приїдуть працювати зірки світового рівня — це польський режисер Агнешка Холланд і французький актор Жан Рено.

«Це свідчить про те, що до нас не бояться їхати. Нас вже стали поважати як кінематографічне держава», — зазначила вона.

Input your search keywords and press Enter.