Сейчас читаете:
Новий коаліційний уряд у Німеччині
Время: 2 minutes read

Новий коаліційний уряд у Німеччині

Новий уряд ФРН прописав підтримку повного відновлення територіальної цілісності України в коаліційній угоді, яку було укладено 7 лютого між ХДС, ХСС і СДПН.

Політичні сили нового парламенту Федеративної Республіки Німеччина уклали коаліційну угоду.

Як пише DW, угоду укладено 7 лютого між ХДС, ХСС і СДПН. Її мета — узгодити пріоритети внутрішньої та зовнішньої політики майбутнього німецького уряду.

Згідно з документом, Берлін і надалі буде підтримувати Київ, в тому числі і для мирного врегулювання конфлікту в Донбасі. Текст угоди містить, зокрема, плани надавати Україні підтримку з метою повного відновлення територіальної цілісності країни, а також допомогу для посилення стабільності і подальшого суспільного розвитку.

Також новий уряд ФРН готовий надавати кошти для відновлення Донбасу. З метою домогтися миру на Донбасі новий німецький уряд і надалі буде активно співпрацювати з Францією, відзначається в документі.

Втім, обіцяна підтримка буде надаватися Україні тільки за певних умов. Йдеться, перш за все, про виконання Києвом своєї частини мінських домовленостей, що включає в себе і відведення важких озброєнь від лінії розмежування, і встановлення реального режиму припинення вогню. В угоді зазначається, що за дотриманням перемир’я в Донбасі повинна спостерігати миротворча місія ООН.

Крім того, в Берліні і в подальшому розраховують, що Київ не припинить процес реформ, особливо в сфері боротьби з корупцією. Метою таких перетворень повинна стати всеосяжна модернізація країни, наголошується в документі. Готовність надавати Україні відповідну фінансову підтримку прив’язана до прогресу з втіленням реформ, говориться в тексті угоди.

Також коаліційний договір засуджує дії Росії в Криму і на Донбасі і закликає бути пильними у зв’язку з нинішньою російською зовнішньою політикою.

Input your search keywords and press Enter.