Сейчас читаете:
Запрацював біометричний контроль при в’їзді в Україну
Время: 1 minutes read

Запрацював біометричний контроль при в’їзді в Україну

З початку року біометричний контроль при в’їзді в Україну пройшли понад 22,5 тисяч осіб, з них майже 15,5 тисяч — громадяни РФ.

Про це повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян в ефірі телеканалу «112.Украіна».

«В цілому з початку року понад 22,5 тисячі осіб пройшли біометричний контроль. Це громадяни 70 країн, які згідно з рішенням РНБО повинні проходити біометричний контроль. З цих 22,5 тисячі майже 15,5 тисяч — громадяни Російської Федерації», — сказав він

О.Слободян зазначив, що база біометричного контролю тільки почала наповнюватися, тому пов’язувати непропуск громадян в Україну з її функціонуванням передчасно.

За інформацією Держприкордонслужби, система біометричного контролю працює ефективно, серйозних проблем не помічено.

Як повідомлялося, з 1 січня 2018 року в пунктах пропуску на державному кордоні в повному обсязі запрацювала система фіксації біометричних даних громадян 71 держави, звідки можуть виходити ті чи інші загрози для українців і національної безпеки України, і осіб без громадянства. В першу чергу це стосується сусідньої країни-агресора — Російської Федерації.

Для створення системи були дообладнані 157 пунктів пропуску та 3 контрольні пункти в’їзду-виїзду на адміністративному кордоні з окупованих Кримом.

Input your search keywords and press Enter.