Сейчас читаете:
Військовий парад на честь Дня Незалежності України (відео)
Время: 2 minutes read

Військовий парад на честь Дня Незалежності України (відео)

У День Незалежності України відбувся парад на головній площі країни. Українські військові вперше отримали нову парадну форму, яка нагадує про часи перших визвольних змагань початку XX-століття, на стягах — козацькі символи.

У параді брали участь учасники та ветерани антитерористичної операції, ліцеїсти та курсанти вищих військових закладів.

Хрещатиком крокували зведений батальйон Сухопутних військ України, морські піхотинці, високомобільні десантні війська, воїни-танкісти, бійці Сил спеціальних операцій, розвідники, воїни-зв’язківці, військовослужбовці Національної гвардії, прикордонники, зведений підрозділ Служби безпеки України та військовослужбовці Окремого полку президента України.

Крім українських звитяжців, в параді прийняли участь іноземні гості. Одинацять країн відправили своїх вояків до України задля того, щоб вони в одному строю віддали шану українській армії та українському народові, який бореться за свою свободу.

Участь у параді взяв 231 представник іноземних збройних сил.

Окрім того, в параді взяли участь військовослужбовці спільної Литовсько-польсько-української бригади та зведений оркестр Нацгвардії України.

Також на параді були присутні екс-президенти України Віктор Ющенко, Леонід Кучма та Леонід Кравчук, міністри обороны 9 країн НАТО, у тому числі голова Пентагона Джеймс Меттіс.

Після військового параду по Хрещатику пройшла «Хода нескорених» за участю родичів загиблих у зоні проведення АТО, які служили у добробатах. Як зазначають організатори акції, захід відбувся «без політики, без агітації, без гасел».

Input your search keywords and press Enter.