Сейчас читаете:
Петро Порошенко: Україна демонструє економічне зростання.
Время: 2 minutes read

Петро Порошенко: Україна демонструє економічне зростання.

Українська економіка п’ять кварталів поспіль демонструє зростання. Про заявив Президент України Петро Порошенко, перебуваючи з офіційним візитом у Кропивницькому.

«Зараз ми забезпечили, нарешті, після блокування Росією в зв’язку з окупацією економічного потенціалу Донбасу та Криму, ми відновили ріст економіки, — сказав Порошенко.

Крім того Україна «подолала глибоку кризу, викликаний гібридної війною». Економічного зростання в країні вдалося досягти завдяки детінізації.

«Традиційні українські хутори, де хата обов’язково виявиться скраю, вони об’єдналися в єдину патріотичну родину, яка відстояла наш спільний дім від хижого сусіда і ми дізналися реальну ціну справжньої свободи», — підкреслив Президент.

За його словами, для українців з року в рік День незалежності стає важливіше Нового року і Різдва Христового. Президент нагадав, що з моменту 24 серпня 2016 року відбулася дві важливі події в Україні — безвіз з ЄС і ратифікація Угоди про асоціацію з ЄС.

«Це остаточне «прощай «Російській імперії та Радянському союзу — повернення України в сім’ю європейських народів», — сказав Порошенко.

Президент України Петро Порошенко також анонсував відкриття у Кропивницькому військових баз для підготовки Сил спецоперацій.

Глава держави наголосив на важливості співпраці з партнерами по НАТО.

«Сьогодні Сили спеціальних операцій є символом нашої співпраці з нашими партнерами по НАТО», — сказав Порошенко, зазначивши, що зараз йде робота над створенням спеціальних військових баз, зокрема в Кропивницькому, які дозволять підвищити рівень підготовки українських спецназівців.

Крім того, глава держави акцентував увагу на значний внесок бійців Сил спецоперацій в ході виконання завдань в найгарячіших точках війни за незалежність і територіальну цілісність України.

Нагадаємо, раніше міністр оборони України Степан Полторак заявляв про збільшення фінансового ресурсу Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Джерело: Адміністрація Президента України

Input your search keywords and press Enter.