Сейчас читаете:
Anna de Kiev: В Україні екранізують історичну драму про Анну Ярославну
Время: 3 minutes read

Anna de Kiev: В Україні екранізують історичну драму про Анну Ярославну

Поки Путін у Парижі намагався примазатися до Київської Русі, оголошуючи київську княжну і французьку королеву Анну Ярославну «російською історією», українські та французькі кінематографісти анонсували спільне виробництво фільму про неї.

Українська компанія Kinorob та французька Dadafilms оголосили про початок зйомок історичної драми Анна Київська (Anna de Kiev).

Сюжет фільму заснований на історичному романі французької письменниці Жаклін Доксуа «Анна Київська, королева Франції». Це історія про київську княжну Анну — доньку Ярослава Мудрого, яка стала королевою та привнесла пору розквіту в історію Франції.

Зйомки байопіку заплановані на літо-осінь 2018 року на території Франції і України, а в широкий прокат Анна Київська вийде у 2019 році.

Зараз картина знаходиться на фінальній стадії написання сценарію та вже узгоджено основний склад знімальної групи.

Режисером-постановником картини буде триразовий володар премії Сезар Ів Анжело, оператор — Сергій Михальчук.

«Наша основна мета — створити якісний історичний фільм для широкої аудиторії, зрозумілий глядачеві і в Україні, і у Франції, і в інших країнах. Також фільм продемонструє широкій громадськості виняткову роль, яку зіграла династія Ярослава Мудрого у французькому державотворенні. Історія княжни Анни Ярославни може стати поворотним моментом для перегляду геополітичної ролі України за останню 1000 років, що особливо актуально в умовах нинішнього повернення України в Європу і боротьби за свою ідентичність», — сказав продюсер проекту Єгор Олесов («Сторожова застава», «Поліна»).

Роботу над проектом «Анна Київська» компанія Kinorob розпочала у 2016 році. На даний момент картина знаходиться на фінальній стадії написання сценарію та узгоджено основний склад знімальної групи.

«Проект «Анна Київська» буде реалізований у рамках договору про спільне виробництво між Україною і Францією. При цьому наша основна мета — створити якісний історичний фільм для широкої аудиторії, зрозумілий глядачеві і в Україні, і у Франції, і в інших країнах, — зазначає продюсер проекту Єгор Олесов. — Також фільм продемонструє широкій громадськості виняткову роль, яку зіграла династія Ярослава Мудрого у французькому державотворенні. Історія княжни Анни Ярославни може стати поворотним моментом для перегляду геополітичної ролі України за останні 1000 років, що особливо актуально в умовах нинішнього повернення України в Європу і боротьби за свою ідентичність».

«Історична постать Анни Ярославни сповнена величезної енергії, і сьогодні, як і 1000 років тому, приковує пильну увагу і нерідко стає предметом історичних суперечок в сучасній Європі. Наш фільм покликаний дати вичерпну відповідь щодо походження княжни Київської — королеви Франції», — наголошує продюсер проекту Оксана Мельничук.

Анна Київська. Anna de Kiev

Режисер: Ів Анжело (Yves Angelo)
Оператор: Сергій Михальчук
Художник-постановник: Влад Одуденко
Автор сценарію: Жаклін Доксуа
Продюсери: Єгор Олесов, Оксана Мельничук
Виробництво: Kinorob, DADAFILMS
Хронометраж: 120 хв

Постери

Input your search keywords and press Enter.