Сейчас читаете:
Перший політ літака Ан-132Д (відео)
Время: 1 minutes read

Перший політ літака Ан-132Д (відео)

31 березня 2017 року, ДП «Антонов» провело перший політ літака-демонстратора Ан-132Д. Зліт здійснювався в Києві на аеродромі «Святошин». Посадку заплановано було провести на аеродромі «Київ-Антонов» (смт Гостомель).

Напередодні проводилася програма підготовки до першого польоту Ан-132Д, коли літак здійснював пробіжку по злітно-посадковій смузі з підняттям передньої стійки без фактичного відриву від землі.

Роботи зі створення багатоцільового літака Ан-132Д були завершені в минулому році. Як зазначав президент компанії ДП «Антонов» Олександр Коцюба, цей літак побудований без участі російських компаній. Офіційна презентація повітряного судна (церемонія викочування) проходила в кінці 2016 року.

Новий багатоцільовий транспортний літак Ан-132Д був розроблений і побудований в рекордно короткі терміни — за півтора року. Це міжнародний проект, до якого крім замовників в особі Королівства Саудівська Аравія приєдналися провідні компанії світової авіаційної галузі з Канади, Великобританії, США, Німеччини, Франції.

У ДП «Антонов» розраховують, що на дану модель буде попит порядку 260-290 літаків до 2035 року. За попередніми даними, в базовій комплектації Ан-132 буде коштувати $30-40 млн, при цьому додаткове обладнання може перевищувати вартість самого літака.

Input your search keywords and press Enter.