Сейчас читаете:
Стартують замовлення на «сонячні дахи» Tesla
Время: 2 minutes read

Стартують замовлення на «сонячні дахи» Tesla

«Сонячні дахи» Tesla, які зовні дуже схожі на звичайні, але при цьому є ще й джерелом електроенергії, стануть доступні для попереднього замовлення вже в наступному місяці. Про це заявив виконавчий директор Tesla Ілон Маск, відповідаючи на відповідне запитання в Twitter.

Компанія Tesla представила свої революційні «сонячні дахи» Solar Roof в жовтні минулого року. Всього було представлено чотири варіанти дахів: Textured Glass Tile, Slate Glass Tile, Tuscan Glass Tile і Smooth Glass Tile. Одночасно Tesla представила друге покоління побутових акумуляторних батарей Powerwall з подвоєною ємністю.

У власній стратегії розвитку Tesla відводить цьому продукту дуже важливу роль. У минулому Ілон Маск виділили три ключові компоненти, які повинні «допомогти у вирішенні проблеми глобальної зміни клімату і привести людство до сталого майбутнього»: поновлювані джерела електроенергії, кошти її накопичення і електротранспорт.

На жаль, і цього разу глава Tesla не сказав ані слова про ціни на революційні сонячні дахи компанії. Втім, раніше він запевняв, що Tesla Solar Roof будуть дешевші від традиційних дахів ще на етапі установки. І це без державних субсидій і без урахування очевидної вигоди від вироблення електроенергії.

Перший час для замовлення будуть доступні тільки один-два з чотирьох варіантів плиток «сонячної даху» Tesla Solar Roof, що імітують різні види традиційних покрівельних покриттів.

Звичайно, початок прийому попередніх замовлень ще зовсім не означає, що в цьому ж місяці компанія приступить до виконання робіт по установці цих самих сонячних дахів. Цілком ймовірно, що Tesla складе графік на підставі надісланих заявок, а потім візьметься за виконання замовлень в порядку черги. Вихід на заплановану швидкість виробництва очікується вже в цьому році.

Джерело: TechCrunch

Input your search keywords and press Enter.