Сейчас читаете:
У Франції опитування вперше показало поразку Ле Пен в першому турі
Время: 1 minutes read

У Франції опитування вперше показало поразку Ле Пен в першому турі

У суботу, 25 березня, опубліковані дані соцопитування, яке пророкує перемогу 39-річного Еммануеля Макрона в першому турі виборів президента Франції та поразку проросійського ультраправого кандидата Марін Ле Пен.

За даними опитування, проведеного соціологічною службою BVA, «ні правий, ні лівий» Макрон (який починав політичну кар’єру в кабінеті президента Олланда) повинен набрати в першому турі 26% і таким чином випередити пропутінського лідера ультраправого Нацфронту, Марін Ле Пен (25%).

Третє місце опитування і раніше віддає кандидату правої партії «Республіканці» Франсуа Фійона (17%). За тиждень Фійон, чий рейтинг стрімко впав після що спалахнули в кінці січня скандалу з працевлаштуванням дружини, втратив ще 2,5%.

Четвертим, судячи з даних опитування, повинен прийти лідер ультралівого руху «Непокірна Франція» Жан-Люк Меланшон (14%). П’ятим — офіційний кандидат правлячої Соцпартії Бенуа Амон (11,5%).

Опитування проводилося з 22 по 24 березня, тобто вже після перших телевізійних дебатів між кандидатами, які відбулися в минулий понеділок, 20 березня.

Як повідомлялося напередодні, президент Росії Владімір Путін в п’ятницю, 24 березня, прийняв в Кремлі кандидата в президенти Франції від крайніх правих Марін Ле Пен та побажав їй «успіху на виборах»

Input your search keywords and press Enter.