Сейчас читаете:
У Дніпрі запустили гру — протилежність «групам смерті»
Время: 2 minutes read

У Дніпрі запустили гру — протилежність «групам смерті»

Так звані групи смерті «Синій кит» і «Тихий дім» здобули погану славу серед жителів України. «Драйв мотив» — це повна протилежність «групам смерті». Там немає ніяких завдань, які можуть зашкодити учасникам. Мета гри – допомогти учасникам розвиватися в різних сферах життя.

Артем Гаращенко, глава даної акції, головним завданням і метою пабліку називає ідею протистояння груп смерті і відлучення підлітків від небезпечних «квестів».

Гра, яку описав Артем є цілком безпечною і включає в себе завдання для розвитку особистісного росту учасника, а саме: щоденні заняття спортом, читання і конспектування книг, розвиток мислення. Обмежень за віком немає.

Артем Гаращенко запевнив, що до нього часто звертаються батьки, які підозрюють своїх дітей в зв’язку з «Синім китом», з цього його проект є рятівним колом для залучених підлітків. Початок самої гри заплановано на 13 березня. Вже подали заявки понад 30 учасників.

Алгоритм роботи простий — підліток або батько подає заявку в групу, де вказує свої дані і мрії.Куратор, становить спеціальні завдання для кожного учасника і видає їх раз в день. Всього 30 завдань на кожен день, за підсумком завершення позитивних задачок грає отримає приємний приз.

У грі 30 обов’язкових завдань, на виконання кожної з них дається 1 день. В середньому, на виконання завдання потрібно близько 20 хвилин.

«Також ми привчаємо учасників до певних правил: ранній підйом, правильне споживання рідини (близько 2 л в день), щоденна фізична активність, планування справ з вечори, читання книг не менше 30 хвилин в день. Гра буде дуже цікава для школярів зі студентами, і для їхніх батьків».

Джерело: інтернет-ЗМІ

Input your search keywords and press Enter.