Сейчас читаете:
Українська компанія Petcube здобула престижну нагороду в Британії
Время: 2 minutes read

Українська компанія Petcube здобула престижну нагороду в Британії

Українська технологічна компанія Petcube, виробник найпопулярніших у світі відеокамер для власників домашніх тварин, нещодавно здобула престижну нагороду на технологічному шоу «розумних» аксесуарів («Wearable Technology Show») у Лондоні. Petcube переміг у номінації ««Розумний» дім».

Відеокамера Petcube, що дозволяє власникам домашніх тварин спілкуватися та гратися з їхніми улюбленцями дистанційно з допомогою мобільного додатка. У час своєї появи в 2013-му році вона стала новинкою на міжнародному ринку.

Стартап був заснований трьома друзями, що працювали разом в українській столиці.Кілька років тому один із них придумав пристрій, який дозволяв спілкуватися та гратися з собакою дистанційно з допомогою мобільного додатка. Багато людей зацікавилося камерою, і, зрозумівши, що такого пристрою досі нема на ринку, друзі вирішили організувати бізнес і налагодити серійне виробництво.

Їм вдалося залучити 3,8 мільйонів доларів інвестицій, і зараз ці вироби продаються в найбільших американських мережах роздрібної торгівлі, таких як Amazon, BestBuy, Petco.

Нині компанія має офіси в Києві, Сан-Франциско та Шеньчжені. Її вироби користуються популярністю у світі.

Так, нещодавно популярна британська актриса Емма Вотсон, відома за фільмами про Гарі Потера, поділилася своїм захопленням від Petcube.

В інтерв’ю онлайн-виданню Coveteur кінозірці поставили запитання: «Без яких мобільних додатків Ви не можете жити?». У відповідь, Емма Вотсон назвала кілька: Evernote, Wunderlist, Email Game Waze і Heads Up, а потім додала:

«Боже мій, і Petcube! Це переломний момент. Ви можете купити камеру, яка поміщається у вашій квартирі, і це наживо. Ви можете говорити з вашими домашніми тваринами, і там є лазер, який можна переміщати, щоб вони з ним гралися. Ви можете наглядати за ними і дивитися, що вони роблять, коли ви відсутні!».

Актриса також розповіла, що мобільний додаток допомагає їй позбутися відчуття вини через те, що вона не може весь час перебувати зі своїми домашніми улюбленцями

Серед переможців у інших номінаціях «Wearable Technology Show» – Apple Watch 2, Android Wear 2.0 і Snapchat. Інший український стартап Cardiomo зі своїм пристроєм для моніторингу стану здоров’я людини був відзначений високою оцінкою в номінації «Цифрова технологія здоров’я».

Такі відомі номінанти, як Garmin, Epson і Amazon, не стали фіналістами. Всього було зареєстровано більше 400 компаній, лідерів у сфері «розумних» продуктів.

Джерело: «Радіо Свобода»

Input your search keywords and press Enter.