Сейчас читаете:
Міжнародний форум «Крим в умовах окупації: наслідки для України та світу»
Время: 2 minutes read

Міжнародний форум «Крим в умовах окупації: наслідки для України та світу»

25 лютого 2017 року розпочався Міжнародний форум «Крим в умовах окупації: наслідки для України та світу», присвячений третім роковинам окупації Криму Російською Федерацією, організований Міністерством інформаційної політики України. Метою форуму є висвітлення проблемних питань наслідків окупації Криму Російською Федерацією та обговорення шляхів його реінтеграції.

Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе у вступному слові заявила: «Крим перетворюється на територію страху. Так зване «Кримське питання» – це випробування, як ми можемо протистояти утискам свободи».

Ірина Геращенко, народний депутат України, Перший заступник Голови Верховної Ради України, зазначила: «Крим вкрали 3 роки тому, а тепер Росія намагається легітимізувати цю крадіжку через міжнародні організації. У нас же є лише один план — відновлення територіальної цілісності України!»

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець у своєму виступі закликав до єдності зусиль: «Ми маємо об’єднатися, щоб Крим повернувся в Україну. Я впевнений, що так буде!»

Вадим Черниш, Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, підкреслив: «Компроміси щодо територіальної цілісності України — неможливі!»

Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв у своїй промові висловив сподівання, що Форум зробить свій внесок у деокупацію Криму: «Від інформування про події в Криму залежить міжнародна активність у цьому питанні».

У перший день форуму пройшли панельні дискусії «Міжнародно-правові наслідки окупації Криму. Роль міжнародної спільноти у формуванні та впровадженні політики щодо Криму» та «Інформаційні виклики та російська пропаганда в Криму. Крим як інструмент та об’єкт інформаційно-смислової агресії Кремля. «Окупована» свобода слова в Криму» за участі експертів і представників міжнародної спільноти.

Участь у заході взяли представники державної влади, дипломатичного корпусу, громадянського суспільства, провідні зарубіжні та вітчизняні експерти із питань Криму тощо. Нагадаємо, 26 лютого відбудеться другий день форуму з панельними дискусіями: «Майбутнє Криму: статус півострова та політика щодо деокупації» та «Майбутнє Криму: суб’єкти процесу деокупації та їхні ролі».

Джерело: Урядовий портал

Input your search keywords and press Enter.