Сейчас читаете:
Інавгурація Дональда Трампа (фото)
Время: 2 minutes read

Інавгурація Дональда Трампа (фото)

20 січня 2017 р. у Вашингтоні відбулися святкові заходи з нагоди інавгурації 45-го Президента США Дональда Трампа. Він склав присягу у Білому домі та офіційно заступив на посаду.

На інавгурацію Трампа прибули Гілларі та Біл Клінтон, Барак та Мішель Обама, а також Джордж Буш-молодший із дружиною.

Після складання присяги Трамп виступив із промовою, в якій оголосив, що США змінюють підхід до міжнародної співпраці та принципів вільного ринку. Частину виступу Трамп присвятив критиці попередників. «Їхні перемоги не були вашими перемогами. Їхні тріумфи не були вашими тріумфами», — сказав він. «Ми підтримували армії інших держав, дозволяючи вичерпуватися нашій. Ми захищали кордони інших держав, відмовляючись захищати свій. Ми витрачали трильйони і трильйони за кордоном у той час, як американська інфраструктура розвалювалася. Ми робили інші країни багатшими в той час, як процвітання нашої нації зникало за горизонтом. Від цього дня нашою землею буде керувати один принцип: Америка передусім», — наголосив президент США.

Також перед Трампом присягу склав віце-президент країни Майк Пенс. Згідно із Конституцією, присягу майбутнього віце-президента приймав голова Верховного суду США.

Після завершення офіційної частини відбувся святковий парад, в якому прийняв участь новообраний президент. Потім високопоставлені гості були запрошені на святковий бал та бенкет у Капітолії.

На церемонію в Вашингтон з’їхалися близько 900 тисяч прихильників нового президента.

Одночасно відбулися масові акції протесту різних груп, які незадоволені обранням Трампа. Під час заворушень було затримано близько 95 осіб. Також більше 50 конгресменів від Демократичної партії вирішили бойкотувати церемонію. Політики роблять це в знак підтримки свого колеги Джона Льюїса, який поставив під сумнів легітимність новообраного президента.

Найбільш значущі моменти інавгурації зібрані у нашій фотогалереї.

1 (2)
« 1 из 43 »
Input your search keywords and press Enter.