Сейчас читаете:
Практичний семінар «Відкриття бізнесу в Польщі: від А до Я»
Время: 2 minutes read

Практичний семінар «Відкриття бізнесу в Польщі: від А до Я»

19 березня, 31 березня, 17 квітня, 23 квітня відбудуться практичні семінари «ВІДКРИТТЯ БІЗНЕСУ В ПОЛЬЩІ: від А до Я», у рамках якого можна дізнатись про економічні та правові аспекти виходу на ринок ЄС, зокрема через відкриття бізнесу у Польщі. Семінар пройде за підтримки Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща.

Організатори заходу: Міжнародний правовий центр «EUCON», Польсько-Українська Господарча Палата.

Доповідачами на семінарі будуть представники Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща, Польсько-Української Господарчої Палати, провідні юристи у галузях корпоративного, податкового права, трудової міграції, придбання нерухомого майна, які спеціалізуються на Польському напрямі.

Мета заходу:

  • інформування про переваги та особливості відкриття бізнесу в Польщі;
  • надання практичних порад щодо виходу на ринок Польщі (як зареєструвати компанію, особливості податкового та бухгалтерського обліку, отримання права на проживання, придбання нерухомості тощо);
  • ідентифікація найбільш вагомих питань для українського бізнесу, що планує вихід на ринок ЄС, зокрема через ринок Польщі.

У рамках заходу відбудеться:

  • окреслення актуальних аспектів інвестиційного потенціалу Польщі;
  • інформування про практичні питання та особливості виходу українського бізнесу на європейський ринок на прикладі Республіки Польща;
  • обговорення моделей мінімізації ризиків в сфері податкового планування та питань щодо ведення бухгалтерського обліку;
  • інформування щодо питань отримання права на проживання та особливостей набуття права власності на нерухоме майно в Польщі.

Запрошуємо на захід потенційних інвесторів, власників бізнесу, керівників компаній, які націлені на розширення бізнесу та пошук нових ринків збуту.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

РЕЄСТРАЦІЯ

Input your search keywords and press Enter.