Сейчас читаете:
Київський міжнародний економічний форум
Время: 2 minutes read

Київський міжнародний економічний форум

2 жовтня 2014 року за участі Генерального директора «NTD Group» Володимира Рудого відбувся Київський міжнародний економічний форум. Метою заходу стало обговорення структурних економічних реформ в Україні, зокрема інструментів економічної політики, пріоритетних галузей та «точок зростання».

Форум проводився у готелі «Hilton». Організатори форуму – асоціація «Інноваційний розвиток України», дискусійний клуб «КОЛО», Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Київська школа економіки.

В заході прийняли участь понад 500 представників ділових, експертних та громадських кіл, а також спікери з різних країн світу.

Формат форуму передбачав наступні панельні дискусії: «Високі технології: Україна в хайтек-перегонах», «Сільське господарство: добувна або переробна галузь», «Машинобудування: тягар або крила», «Точки зростання — виграшна стратегія в глобальній конкуренції», «Фінансування проектів розвитку», «Освітня революція для країни та бізнесу».

****
Київський міжнародний економічний форум – постійно діюча дискусійна платформа, учасники якої формують новітню стратегію технологічної, соціальної та економічної модернізації України.

Цілі та завдання Форуму:

  • Сформувати загальне бачення шляхів модернізації економіки України;
  • Розробити стратегії реформування економіки України, що базуватиметься на нових підходах до освіти, науки, розвитку пріоритетних галузей та «точок зростання», шляхом консолідації представників бізнесу, влади та експертної спільноти в рамках форуму;
  • Довести розроблені стратегії до уряду України та міжнародних ділових і політичних кіл;
  • Сформувати команду однодумців: бізнесменів, урядовців та експертів, які візьмуть участь в удосконаленні стратегії економічного реформування країни та її практичній реалізації;
  • Створити умови для конструктивного діалогу між представниками бізнесу, влади та професійної експертної спільноти з питань пошуку нових джерел та ресурсів економічного зростання;
  • Залучити до обговорення та консолідувати на площадці форуму усі сторони, зацікавлені у реалізації нової стратегії економічного зростання країни.
  • Input your search keywords and press Enter.